Кредит онлайн за 10 хвилин

Перший кредит під 0,01% в день!
X
Звертаємо увагу, що ви зайшли на новий офіційний домен компанії Е-КЕШ - ecash.ua, що є єдиним офіційним сайтом компанії

Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%

0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту днів

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

 • Сума  грн. 500
 • Дата погашення
 • Відсотки  грн.
 • Повертаєте  грн.

Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%

Кредит онлайн за 10 хвилин

Отримайте кредит вже зараз!
Для того, щоб отримати онлайн кредит на карту
від Вас необхідно:
Вік 20-65
Картка будь-якого банку
Паспорт та ІПН
Телефон та E-mail

Чи варто оформити кредит онлайн?

Друзі та родичі не завжди можуть позичити грошей, а банківські установи в Україні дуже ускладнюють процедуру кредитування, ретельно перевіряючи запити і відмовляючи багатьом претендентам. Ми, в еСash, давно звернули увагу на ці проблеми і пішли на зустріч всім тим, хто має нагальну потребу вже сьогодні отримати кредит. Отже, якщо:

 • Швидко і без відмови потрібна невелика сума грошей (до 8 тисяч гривень).
 • Немає можливості зазначити призначення кредиту.
 • Немає постійного джерела доходу та/або поручителів.
 • У вас не бездоганна кредитна історія.

Якщо все це про вас - в еСash будуть раді допомогти вам миттєво отримати гроші прямо на власну картку!

Як взяти онлайн кредит в еСash?

Сервіс еСash надає послуги онлайн кредитування в Україні всім, хто цього потребує: від підприємця до домогосподарки. Моментальний кредит онлайн без відмови (за умови відповідності встановленим критеріям) є актуальним способом швидко і якісно отримати потрібну суму коштів на карту. Ніяких прихованих платежів та комісій.

Розглянемо основні плюси співробітництва з еСash:

Отримати кредит можна в будь-якій точці України

Головна особливість сервісу еСash полягає в тому, що оформити миттєвий кредит онлайн можна прямо на карту. Для цього вистачить будь-якого гаджету з доступом в мережу, 30 хвилин і мінімум документів та перевірок!

Кредит з еСash це реальність!

Кожен новий клієнт еСash має можливість взяти кредит. Терміновий мікрокредит доступний вже при першому зверненні, за повторні експрес-кредити еСash нараховує ледь помітні 2% в день. Всі онлайн кредити цілодобово видаються на найбільш зручний клієнтові термін (від 5 до 30 днів).

Ми готові підтримати вас цілодобово, без перерв і вихідних.

Фінансові труднощі можуть трапитись зненацька, тому можливість оформити миттєвий кредит повинна бути максимально простою і доступною. Будні чи свята, вранці або вночі, ми цілодобово до ваших послуг. Наша місія - допомагати людям отримати кредит і вийти зі скрутних обставин без зайвих зволікань!

Пропонуємо співробітництво в Україні

Відсотки по експрес займу доступні в розрахунковому калькуляторі. Ми нічого не приховуємо від наших клієнтів, немає ніяких прихованих комісій тощо. Всю інформацію про процентні ставки, терміни і умови кредитування клієнт знайде на сайті еСash. Крім того, ця інформація включена в умови Договору між компанією і клієнтом, що є запорукою чесної співпраці двох сторін.

Миттєвий кредит за мінімумом особистих даних

Щоб отримати кредит онлайн, потрібно вказати лише паспортні дані та ІПН. Не потрібні довідки про рівень зарплати або заставне майно. Лише паспортна інформація і номер коду платника податків - документи, що завжди є під рукою.

Швидке та зручне онлайн обслуговування

Взяти миттєвий кредит через інтернет - комфортний шлях отримати необхідні гроші. Навіть перший кредит доступний менш, ніж за півгодини, якщо ви користуєтесь сервісом еСash. Заявки постійних клієнтів обробляються ще швидше - усього за 5 хвилин.

Пропонуємо позику під вигідні умови

Перші клієнти еСash отримують гроші під 0,01%, а повторні мають можливість оформити кредит і стати володарем знижки або персональної програми лояльності. Також у них поступово збільшується кредитний ліміт, від 500 до 8 тисяч гривень. Додатково, наступний моментальний кредит буде доступний в більшому розмірі.

Гарантуємо конфіденційність і обслуговування без дзвінків

Онлайн кредит на карту можна отримати, не виходячи з дому. Крім цього, швидко позики у нас є нецільовими: еСash не цікавиться, на які споживчі цілі новий клієнт витратить ці кошти. Отримати кредит можна як на заплановані витрати, так і на терміновий непередбачений випадок.

Компанія еСash поважає особистий простір клієнта

Кредит на карту від еСash передбачає обслуговування без зайвих дзвінків і перевірок. Необхідна сервісу інформація подається на етапі реєстрації експрес кредиту на карту, і, в більшості випадків, її досить, щоб без відмови отримати першу позику.

Отримати кредит на карту може кожен!

Термінове оформлення кредиту доступне кожному громадянинові країни, якому виповнився 21 рік. Онлайн гроші на карту цілодобово можуть бути надані навіть тимчасово безробітним, якщо вони мають хорошу кредитну історію, компанія еСash стане їх онлайн помічником у вирішенні фінансових питань і допоможе взяти кредит. Вік також не є перешкодою для того, щоб отримати позику і швидко впоратися з тимчасовими перешкодами.

З розумінням ставимося до вашої кредитної історії

Наш цілодобовий сервіс обробляє сотні онлайн заявок по Україні, тому нам точно відомо, що погана кредитна історія не є перешкодою щоб отримати кредит. А швидкі позики в еСash можуть навіть допомогти підвищити кредитний рейтинг і забути про відмови раз і назавжди!

Можливість пролонгувати кредит в еСash

Кожен користувач еСash, який не встигає вчасно погасити мікрокредит і не хоче підпадати під штрафні санкції, має право скористатися послугою пролонгації позики. Зробити це можна власноруч за допомогою Особистого кабінету. Кредитний рейтинг такого клієнта не буде знижений і взяти кредит в майбутньому не складе труднощів.

Надаємо різні способи зручно взяти і погасити кредит:

Закрити кредит в Україні можна декількома шляхами:

 • Оплатити банківською карткою через Особистий кабінет (цілодобово);
 • Розрахуватися за допомогою найближчого терміналу самообслуговування (моментальне зарахування);
 • Звернутися в банківську касу, яка здійснить терміновий переказ.

Сфера мікрокредитування цілодобово допомагає мільйонам громадян в Україні, адже це легко, швидко і доступно! А з вашим перевіреним фінансовим партнером, таким як еСash, це ще й вигідно! Нові клієнти компанії можуть отримати перший кредит на строк до 1-го місяця з можливістю пролонгації. А постійні користувачі мають пільги і знижки на повторний кредит, і приємний бонус у вигляді гарантованого збільшення кредитного ліміту.

еСash - Ваш надійний фінансовий партнер!

Читати далі

Відгуки клієнтів еСash

Ганна
Вчитель молодших класів

Дякую еСash за можливість взяти миттєвий та зручний кредит! Всі знають, що вчительська зарплата не така велика, як хотілося б. А завдяки еСash я спокійно можу вирішити будь-які фінансові питання без зайвих витрат часу та дорогоцінних нервових клітин.

Микола
Співробітник автосервісу

Коли мені було необхідно отримати кредит, я почав шукати в інтернеті мікрокредитні компанії, але врешті-решт зупинив свій вибір на еCash. Відгуки про вас тільки позитивні, і я на власному досвіді пересвідчився в цьому, адже працюєте на совість. Все просто, зрозуміло, ніяких тіньових схем чи прихованих платежів, а головне те, що оформити кредит можна під дуже низькі відсотки! Потрібні гроші швидко і без зайвої мороки? Мій вибір один - еСash!

Світлана
Касир

Я ніколи в житті не брала кредит і дуже нервувала в перший раз. Але, на щастя, я знайшла еСash, де можна отримати миттєвий кредит на картку! Коли перший раз зареєструвала онлайн заявку, мені довелося дзвонити на гарячу лінію за консультацією. Протягом 20 секунд взяли трубку, все пояснили і проконсультували. Одразу після підписання договору я отримала моментальний переказ грошей на карту. Вашим сервісом дуже задоволена.

Михайло
Студент-медик

Перед сесією знадобилися гроші. Прочитав в інтернеті відгуки про еCash, порівняв з іншими компаніями, та, власне, умови еСash і їхня криштальна репутація допомогли мені визначитися з вибором. Всі питання вирішив швидко і без дзвінків, еСash найкраща кредитна установа в Україні!

Лариса
Мама в декреті

У мене був досвід користування кредитними сервісами Україні. E-cash можу позитивно відзначити по багатьом пунктам . На сайті все зрозуміло, оформлення проходить без зайвої бюрократії, а гроші нараховують за 10 хвилин. Процентні ставки вельми адекватні та приємні. Мене, як постійну клієнтку, це приємно дивує, тому я залишаюсь з еСash.