Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту днів

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

  • Сума  грн. 500
  • Дата погашення
  • Відсотки  грн.
  • Повертаєте  грн.

допомога в отриманні кредиту

Зазвичай, допомога в отриманні кредиту майже недоступна пересічному громадянину. Банківські заклади максимально унеможливлюють широко доступне кредитування, а що вже казати про “проблемні” категорії клієнтів? Банки затягують прийняття рішень, змушують збирати купу довідок, знаходити поручителів, але навіть при цьому немає жодних гарантій успішного рішення по кредиту. Тим не менш, всі ці питання можуть бути вирішені завдяки сервісу Є-КЕШ.

Однак існує так звана “проблемна” категорія клієнтів, які також потребують грошової допомоги або наймають посередників для отримання кредиту в банківській установі. В цю категорію банки зараховують людей із простроченими виплатами, боржників, клієнтів із сумнівною кредитною історією тощо. Посередники вимагають до 20% комісії за свої послуги і наражають вас на додаткові ризики. Чи потрібно вам все це, коли є Є-КЕШ? Ні, і ось чому:

 

Кому доступні позики в eCash?

Майже всім. Ми схвалюємо позики навіть студентам, пенсіонерам та тимчасово безробітним громадянам України, віком від 20 до 65 років при наявності мінімуму документів.

 

Чи потрібно оформлювати додаткові довідки/папери/документи для отримання кредиту?

Співпраця з Є-КЕШ викреслює необхідність оформлення додаткових паперів/документів/довідок тощо. Навіть якщо ви клієнт з проблемною кредитною історією, ми вимагаємо мінімальну кількість необхідних документів - лише діючий паспорт громадянина України та ваш ІПН.

 

Мені потрібна допомога в оформленні кредиту. Скільки часу займуть всі необхідні процедури в такому випадку?

Ми надаємо нашим клієнтам можливість отримати миттєве рішення по заявці на кредит. При першому зверненні це займає не більше ніж півгодини, при наступних - близько 5-10 хвилин. У чому секрет нашої оперативності? Все через те, що ми надаємо можливість взяти позику онлайн, не виходячи з дому, при наявності зазначеного мінімуму документів. Вам потрібен лише ноутбук, комп'ютер або інший гаджет з виходом до мережі Інтернет - і гроші на картку будуть у вас за лічені хвилини!

 

У мене погана кредитна історія. Чи я маю шанс на допомогу в отриманні кредиту?

Перш за все, ви маєте заповнити заявку на кредит і дізнатись ймовірність отримання позики. При прийнятті рішення ми враховуємо безліч факторів, тому навіть клієнти з поганою кредитною історією або відкритими простроченням, мають можливість відновити свій рейтинг позичальника, щоб назавжди забути про відмови з фінансових установ. 

Є-КЕШ завжди прийде на допомогу! Звертайтесь до нас, заповнюйте реєстраційну форму і чекайте на відповідь! Є-КЕШ - це ваш шанс поліпшити кредитну історію.

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А