Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту днів

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

 • Сума  грн. 500
 • Дата погашення
 • Відсотки  грн.
 • Повертаєте  грн.

Гроші на карту онлайн

Економіка в Україні тривалий час знаходиться в занедбаному стані. Високі ціни на продукти харчування, одяг та комунальні послуги забирають увесь бюджет. Людям часто не вистачає коштів до зарплати навіть на основні потреби. А якщо з’являються незаплановані витрати ‒ доводиться позичати у друзів, родичів, сусідів. Та вони також не завжди мають можливість допомогти. Розв’язати фінансову проблему допоможе онлайн пропозиція гроші на карту. Сервіс працює цілодобово.

Як отримати гроші на карту онлайн

Гроші на карту можна отримати по інтернету на картку будь-якого банку України. Не треба нікуди їхати та чекати в черзі. Для отримання займу необхідно:

 

 • зареєструватись на сайті;
 • заповнити заявку;
 • указати паспортні дані, ідентифікаційний код, номер карти, телефон, суму позики;
 • пройти верифікацію банківської карти.

 

Інформацію потрібно надати правильно, щоб не отримати відмову.

Після обробки запиту на телефон та електронну адресу клієнта прийде кредитний договір. Необхідно ознайомитись з умовами та підписати. Далі відбудеться нарахування коштів на картковий рахунок. Це займе декілька хвилин. Звернення постійних клієнтів розглядається в першу чергу. Заявка оброблюється на протязі 5 хвилин.

Відсотки за користування онлайн кредитами

Ми надаємо гроші на карту на вигідніх умовах. Постійним користувачам надається можливість брати участь у програмі лояльності, отримувати промокоди на знижку до 75% та збільшувати суму позики. На нашому сайті відкрита вся інформація по кредитуванню, відсотках та термінах виплати. Наші умови чесні та прозорі. Тут немає прихованих платежів і комісій.

Способи виплати кредиту онлайн

Надходження коштів на карту ‒ це дуже приємна пропозиція. Але важливо не забути їх вчасно повернути.

Є декілька варіантів виплати боргу:

 

 • з особистого кабінету перерахувати карткою Мастеркард або Віза;
 • через послугу інтернет-банкінг;
 • скористатись найближчим терміналом самообслуговування;
 • на касі відділення будь-якого банку;

 

Якщо трапились непередбачувані обставини й замовник не в змозі вчасно повернути гроші на карту, варто скористатись пропозицією продовження терміну займу. Це можна зробити з особистого кабінету або звернутись на гарячу лінію за консультацією.

Переваги онлайн позики

Онлайн кошти доступні для всіх повнолітніх громадян країни. Кредити надаються як бізнесменам, так і тимчасово безробітним. Стануть в пригоді, якщо терміново потрібна невелика сума. В ситуаціях, коли банк відмовляє, звертайтесь до нас. Нам не потрібна довідка про прибуток чи наявність поручителів. Ми надаємо послуги клієнтам, які потрапили до чорного списку, отримавши погану кредитну історію. Ми не цікавимось призначенням наданих грошей, бо то не наша справа. Працюємо цілодобово. Швидко оброблюємо запит та перераховуємо гроші на картку.

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А