Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту днів

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

 • Сума  грн. 500
 • Дата погашення
 • Відсотки  грн.
 • Повертаєте  грн.

Гроші в борг

Де взяти гроші в борг у складній фінансовій ситуації та як зробити це, не ризикуючи? Відтепер ви можете скористатися послугами надійних та перевірених МФО в Україні, таких як Є-КЕШ, що можуть надати потрібну вам суму на максимально вигідних умовах!

Отже, якщо у вас виникла невідкладна потреба у коштах, то отримати гроші в кредит на карточку можна миттєво, навіть не виходячи з дому. Є-КЕШ надасть вам гроші в кредит онлайн на будь-які потреби. Впевнено плануйте своє життя разом з нами, знаючи, що як тільки вам буде необхідно терміново взяти гроші в кредит онлайн на здійснення ваших бажань – ми з радістю допоможемо. 

Потенційні клієнти звертаються в Є-КЕШ по гроші в кредит онлайн на картку та можливістю отримати суму до 8000 грн, яка доступна вже при першому зверненні! В Україні мікропозики популярні серед різних категорій населення, бо вони дають можливість задовольнити нагальні потреби будь-якої миті, дозволяючи вам уникнути зайвих боргових зобов’язань. Спробуйте та переконайтесь у цьому на власний досвід!

Клієнти цікавляться додатковими перевагами, наприклад, можливістю отримати швидко гроші відразу на картку. Зверніться за онлайн-кредитом в Є-КЕШ – це чудовий шанс отримати фінанси якнайшвидше. В банківських установах України подібна послуга відсутня, тоді як гроші в борг у Є-КЕШ можна отримати набагато легше та швидше. Ми у Є-КЕШ працюємо для вас:

 

 • пропонуємо нецільові кредити, кошти ви витрачаєте на власний розсуд;
 • надаємо позику без застави; 
 • надаємо можливість взяти позику онлайн через Інтернет;
 • ми поважаємо всіх, хто звертається до нас – скорінг в Є-КЕШ проходять 93% клієнтів.

 

Нижче приведені відповіді на поширені запитання

 

Мені терміново потрібні гроші в борг на картку. Які базові умови отримання коштів у кредит онлайн?

 

Ми надаємо кошти на максимально простих та доступних умовах. Звертайтесь до нас та отримайте гроші від 500 до 8000 грн вже сьогодні! Все, що для цього необхідно:

 

 1. бути громадянином України;
 2. мати вік від 20 до 65 років;
 3. мати при собі дійсні паспорт та ідентифікаційний код;
 4. бути власником валідної картки VISA/MASTERCARD будь-якого українського банку та робочий мобільний номер телефону;
 5. мобільний пристрій чи комп’ютер, підключений до Інтернету;

 

Як отримати гроші в кредит онлайн на картку? 

Все надзвичайно просто і доступно. Для того, щоб відправити нам на розгляд заявку вам необхідно:

 • відвідати сайт Є-КЕШ (https://www.ecash.ua), уважно ознайомитися з правилами надання позик, вибрати необхідну вам суму та термін кредитування;
 • заповнити реєстраційну форму, вказати у ній номер вашої валідної банківської картки VISA/MASTERCARD;
 • дочекатися, поки на ваш номер телефону надійде СМС-повідомлення про схвалення заявки. Це означає завершення автоматичної перевірки наданої вам інформації;
 • пройти обов’язкову перевірку з коротким дзвінком та фото, що відбуватиметься не більше 2-3 хвилин, а потім підписати угоду у персональному кабінеті;
 • чекати на зарахування коштів на вказаний вами номер картки протягом 1-2 хвилин;

 

Чи можу я отримати позику, маючи погану кредитну історію?

Так, це можливо. Ми не є банківською установою, тож лояльно ставимося до вашої кредитної історії. Ми надаємо нецільові кредити, тому до 93% наших клієнтів отримують схвальне рішення. Ми ретельно перевіряємо ваші дані, діючи відповідно до чинного законодавства України, водночас ми з розумінням ставимось до ваших потреб.

 

Коли я можу отримати свої кошти? Чи можу я звернутися до служби підтримки?

Ми терміново та цілодобово видаємо гроші онлайн на картку тільки нашим повторним клієнтам. З новими клієнтами ми працюємо лише до 22-00 через необхідність проведення ретельних перевірок нових даних. Ми надамо відповідь на будь-які ваші запитання про можливості співробітництва з нами. Ознайомтеся з нашим розкладом на нашому сайті!

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А