Як погасити кредит

Виплата кредиту - обов'язкова запорука успішного фінансового партнерства з eCash в майбутньому. Але ми розуміємо необхідність гнучких та зручних умов виплат кредиту та хочемо вам у цьому допомогти. Для зручності користування сервісом eCash, ми передбачили такі способи погашення кредиту:

Через Особистий кабінет

На нашому сайті Ви можете погасити кредит за допомогою банківської карти Visa і MasterCard в будь-який зручний для Вас час, протягом 24 годин / 7 днів на тиждень. Просто введіть дані вашої кредитної/дебетовой картки у необхідних полях форми і підтвердіть оплату. Гроші будуть зараховані моментально. Це зручний і швидкий спосіб, який не відніме у Вас багато часу.

За допомогою платіжних терміналів

Ви також можете скористатися платіжним терміналом, який може бути розташований біля вашого дому або в сусідньому магазині, банку тощо. Це також дуже зручно, якщо ви хочете погасити кредит, маючи на руках готівку. Виберіть в терміналі відповідну опцію, виберіть наш сервіс eCash (вказавши реквізити ТОВ «Е-КЕШ»), вкажіть сумму, внесіть гроші та підтвердіть оплату. У призначенні платежу не забудьте вказати ПІБ, номер вашого кредитного договору та ІПН. У більшості випадків гроші зараховуються моментально, та інколи це займе деякий час (інколи, як і в разі банківського переказу - до 3-х робочих днів). Тому найзручніший спосіб як отримати, так і оплатити кредит - онлайн.

 

як оплатити кредит через термінал

 

За допомогою банківського переказу

Скористатися послугою погашення кредиту Ви можете в касі будь-якого банківського відділення України або через систему Інтернет-банкінгу вашого банку. Для цього Вам потрібно внести потрібну суму для погашення кредиту в касі або на Ваш рахунок для погашення через Інтернет-банкінг та здійснити переказ, вказавши реквізити ТОВ «Е-КЕШ». У призначенні платежу не забудьте вказати ПІБ, номер вашого кредитного договору та ІПН. Зверніть увагу! Погашення кредиту готівкою буде враховуватися на момент надходження грошей на рахунок ТОВ «Е-КЕШ». У разі банківського переказу це може скласти до 3-х робочих днів, тому, рекомендуємо погасити кредит заздалегідь. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Е-КЕШ" *контакти*

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-КЕШ"

Юридична адреса:

Україна, 01021, г. Киев, ул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А

Ідентифікаційний код: 41548844

 

Банківські реквізити:

 

ОТП БАНК:

Найменування одержувача:

ТОВ Е-КЕШ

Код отримувача:

41548844

Рахунок в форматі стандарту IBAN:

UA 07 300528 +0000026502455000519

Назва банку:

АТ "ОТП Банк"

Код Банку (МФО):

300528

 

Приватбанк:

Найменування одержувача:

ТОВ Є-КЕШ ТОВ

Код отримувача:

41548844

Рахунок в форматі стандарту IBAN:

UA 27 321842 +0000026501053000819

Назва банку:

КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Код Банку (МФО):

321842

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Е-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А