Як погасити кредит

Погашення кредиту це вкрай важлива і необхідна частина умов співпраці з eCash, щоб отримувати ще більше коштів на різні потреби в майбутньому. Ми постаралися зробити все можливе, щоб спростити для вас цю процедуру і зробити її максимально комфортною.

 

Закрити кредит від Є-КЕШ можна декількома способами - вибирайте найзручніший для вас:

 

Погашення через Особистий кабінет

Найпростіший і найзручніший спосіб як погасити кредит онлайн - це оплатити його прямо у нас на сайті, через власний особистий кабінет.

Ви можете як оплатити кредит за допомогою банківської карти Visa або MasterCard, так і готівкою. Зробити це можна в будь-який зручний для Вас час, 24 години / 7 днів на тиждень. Просто введіть дані вашої кредитної / дебетової картки в необхідних полях форми і підтвердіть оплату. Гроші будуть зараховані за хвилину. Це найзручніший, а також повністю конфіденційний і безпечний спосіб погашення онлайн, який не відніме у Вас багато часу.

 

Як оплатити кредит через термінал

Скористайтеся будь-яким платіжним терміналом (наприклад, через термінал Приватбанку), який може бути розташований біля вашого будинку або в сусідньому магазині, банку і так далі. Такий спосіб дуже зручний, якщо ви хочете швидко оплатити кредит, маючи на руках готівку. Нічого складного: виберіть в терміналі опцію оплати кредиту, потім наш сервіс eCash (вказавши реквізити ТОВ «Є-Кеш»), вкажіть суму, внесіть гроші і підтвердіть оплату. Також, не забудьте вказати в призначенні платежу ПІБ, номер вашого кредитного договору та ІПН.

 

 

 

як оплатити кредит через термінал

 

 

Просимо взяти до уваги, що платіжні термінали по-різному зараховують гроші на рахунок. В одних випадках операція відбувається моментально, в інших це займе якийсь час. Наприклад, як і в разі банківського переказу, процес може зайняти до 3-х робочих банківських днів. Це означає, що зробивши внесок грошей в п'ятницю, ви можете дочекатися зарахування тільки в понеділок, а то і в середу! Тому найзручніший спосіб як швидко погасити кредит - зробити це онлайн в особистому кабінеті на сайті Є-КЕШ, де ми подбали про ваші зручність та безпеку.

 

Погашення за допомогою банківського переказу / Інтернет-банкінгу

Альтернативним варіантом як погасити кредит готівкою, є послуга переказу коштів через систему онлайн-банкінгу або в касі вашого банку. Внесіть потрібну суму для погашення кредиту в касі або через Інтернет-банкінг і підтвердіть переказ, вказавши реквізити ТОВ «Е-кеш». У призначенні платежу не забудьте вказати ПІБ, номер вашого кредитного договору та ІПН. Як і в описаному вище випадку з платіжним терміналом, термін зарахування оплати може тривати до 3-х банківських робочих днів, що може зайняти до тижня реального часу, в разі якщо термін переказу потрапить на вихідні чи свята. Тому для вашої зручності радимо закрити кредит онлайн в особистому кабінеті на сайті Є-КЕШ!

Зверніть увагу! Оскільки погашення кредиту буде враховуватися на момент надходження грошей на рахунок ТОВ «Є-Кеш», рекомендуємо провести оплату заздалегідь і врахувати всі зазначені вище моменти. Знову нагадуємо, що зробити це моментально найзручніше прямо у нас на сайті.

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-КЕШ"

Юридична адреса:

Україна, 01021, г. Киев, ул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А

Ідентифікаційний код: 41548844

 

ПриватБанк:

Увага! Змінились реквізити!

Найменування одержувача:

ТОВ Є-КЕШ
Код отримувача:

41548844
Назва банку:

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Рахунок отримувача у форматі IBAN:

UA883052990000026505030100047

 

ОТП БАНК:

Найменування одержувача:

ТОВ Е-КЕШ

Код отримувача:

41548844

Рахунок в форматі стандарту IBAN:

UA 073005280000026502455000519

Назва банку:

АТ "ОТП Банк"

Код Банку (МФО):

300528

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А