Як взяти кредит онлайн?

Кожен, хто цікавився як взяти кредит у банку, на власному досвіді відчув, що це таке. За сюжетом можна навіть знімати міні-серіал, де вам гарантоване місце головного актора у цьому трагікомічному театрі абсурду. Довідки ПДФО, виписки з місця роботи, поручителі і заставне майно, знову довідки та бездоганна кредитна історія ... За тим кінцем столу сидить привітливо усміхнений співробітник банку, який не воліє вам допомогти - його турбує тільки його робота і банк, який хоче на вас заробити ще більше грошей. Вам всього лише потрібно дізнатися як отримати кредит до зарплати, а ви отримуєте лише відмови та погане ставлення до вашої особи.

Знайомий сюжет, так? Нам також. Де взяти кредит у такому разі? В Є-КЕШ ми знайшли рішення!

 

Кредит в eCash - доступно будь-кому!

Наша команда довго і ретельно розробляла план фінансової допомоги людям, які не знають, де взяти кредит без відмови. Саме тому, щоб отримати гроші на карту в Є-КЕШ вам необхідно всього лише три речі - ваш паспорт, ІПН та головне - бажання! Так-так, все вкрай просто і без підводних каменів.

 

5 причин отримати гроші в кредит в eCash:

  • Ми видаємо нецільові кредити. Потрібні фінанси на ремонт, відпочинок чи лікування? Видаємо без зайвих питань!
  • Що для цього потрібно? Тільки паспорт і ІПН. Ми не вимагаємо надати купу довідок, привести поручителів або принести документи з роботи;
  • Безпека: ніякого людського фактора - всі процеси з нарахування відбуваються автоматично. З нами надійніше, ніж у будь-якому банку!
  • Ми не боїмося поганої кредитної історії - 93% клієнтів отримують схвалення позики.
  • Швидкість: отримати гроші на карту можна всього за 30 хвилин - не потрібно навіть виходити з дому!

 

ЯК ОФОРМИТИ КРЕДИТ З eCash

Зареєструйтеся на сайті eCash

Натисніть на ВХІД у верхньому правому кутку нашого сайту і пройдіть процедуру реєстрації. Вона займає лише 5 хвилин і не потребує складних дій! Вкажіть свої реальні дані. Ознайомтеся з Правилами кредитування. Прийміть умови Договору і поставте  хрестик навпроти згоди на обробку Ваших особистих даних - гроші на карту будуть у вас за мить.

 

Вкажіть суму і термін кредиту

При першому зверненні в сервіс онлайн кредитування eCash Вам необхідно заповнити заявку на кредит і додати дані вашої банківської карти, на яку будуть зараховані гроші, а також вказати суму і термін Вашого першого кредиту. Після подання анкети наша система сама обробляє запит і надсилає SMS-повідомлення про схвалення. Вам потрібно буде перейти до особистого кабінету 

 

Верифікація банківської карти

Для отримання онлайн кредиту Вам також слід верифікувати банківську картку - це стандартна процедура перевірки. На Вашому рахунку буде тимчасово заблокована сума в 1 гривню. Потім вона буде розблокована, а верифікація буде вважатися пройденою. Процес відбувається автоматично за кілька хвилин.

 

Зарахування грошей на вашу карту

Після реєстрації на сайті ЄКЕШ і верифікації картки, ви будете проінформовані за допомогою SMS-повідомлення про схвалення кредиту. Вам потрібно буде підписати у Особовому кабінеті договір і гроші миттєво зараховуються на вашу банківську картку (протягом 2-х хвилин). При наступних зверненнях за грошима ці процедури вже не треба повторювати!

 

Бонуси та подарунки від eCash

ЄКЕШ не тільки надійний, але й турботливий фінансовий партнер! Ми постійно заохочуємо наших постійних клієнтів знижками на кредити, бонусами за лояльність, акціями тощо! Де можна взяти кредит зі знижкою до 75%? Ми регулярно надсилаємо промокоди до вашого особистого кабінету, так що не забувайте перевіряти повідомлення або зв'яжіться з нашим менеджером, щоб дізнатися про доступні вам бонуси.

 

Є питання?

У вас виникли будь-які питання по кредитуванню та його умовам або акціям, нарахуванню бонусів, промокодам або з будь-яких інших технічних моментів? Вам потрібен хтось, хто допоможе і підкаже як отримати кредит онлайн? Звертайтеся в нашу цілодобову гарячу лінію - ми готові допомогти у будь-який час!

 

Тепер ви знаєте де легко взяти кредит. В Є-КЕШ!

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А