Як взяти кредит онлайн?

Гроші потрібні будь-кому, а іноді трапляється, що вони потрібні ще й терміново. Як взяти кредит в банку, якщо це може бути непросто: бюрократія, черги, погана кредитна історія, тощо. Але це не причина для того, щоб залишатися без грошей чи наодинці зі своїми проблемами. Ми будемо раді вам допомогти и простягнути руку помочі у складній ситуації. За допомогою сервіса eCash ви дізнаєтесь де і як взяти кредит на карту онлайн за 30 хвилин! Миттєвий кредит доступний через інтернет усього за 5 кроків, а кредитує eCash будь-кого: від домогосподарки до бізнесмена. Гроші на карту це ще краще, ніж готівковий кредит!

5 причин взяти гроші в кредит онлайн у eCash:

  • видаємо нецільові кредити - ми не цікавимося, на що будуть витрачені ваші кошти: на ремонт, відпочинок або лікування;
  • ми поважаємо вашу приватність, тому не вимагаємо поручителів або документів з роботи;
  • забезпечуємо зберігання даних - всі процеси зняття і зарахування грошей відбуваються автоматично, що виключає людський фактор і знижує будь-які пов'язані з ним ризики;
  • не боїмося поганої кредитної історії - 93% клієнтів отримують схвалення позики.

 

Спеціально для вас ми зробили покрокову інструкцію як отримати кредит онлайн, і ви можете бути впевнені, що більше ніколи не матимете фінансових труднощів!
 

Зареєструйтесь на сайті eCash

Для того, щоб взяти онлайн кредит від eCash, Вам необхідно пройти реєстрацію на нашому сайті та внести Ваші особисті дані в анкету. Це займе мінімум вашого часу, але будьте максимально уважні, вкажіть тільки реальні дані, бо в іншому випадку заява буде анульована. Обов'язково ознайомтеся з Правилами кредитування і прийміть умови Договору. Також додайте згоду на обробку Ваших персональних даних. Перший етап пройдено.

Зазначте необхідну суму грошей і термін кредиту

На головній сторінці eCash Ви можете скористатися кредитним калькулятором. Оберіть бажану суму і термін кредитування, після чого натисніть кнопку «Отримати кредит» і перейдіть у вікно «Оформлення заявки». Якщо Ви вже користувалися сервісом онлайн кредитування від eCash, тоді оформити миттєвий кредит можна в особистому кабінеті. До того ж, ми надаємо лояльним клієнтам додаткові бонуси, промокоди та ще більш вигідні умови кредитування без відмови!

Заповніть заявку на кредит

При першому зверненні в сервіс онлайн кредитування eCash Вам необхідно заповнити заявку на кредит і додати дані банківської картки, на яку бажаєте отримати гроші. Після цього наша система обробить запит і повідомить вас в особистий кабінет щодо отримання миттєвого кредита. Якщо ви все заповнили коректно, це майже 100% означає, що ваш кредит буде затверджено.

Верифікація банківської карти

Для підтвердження банківського рахунку Вам слід пройти верифікацію банківської карти, щоб переконатися, що саме Ви володієте зазначеною банківською картою. Для цього на Вашому рахунку буде заблокована сума від 1 до 10 гривень і після успішного проходження верифікації карти ця сума буде розблокована. Весь процес відбувається автоматично за декілька хвилин.

Отримати гроші  на карту

Після обробки Вашої заявки на миттєвий кредит і успішної верифікації карти, на Ваш номер телефону та електронну адресу буде надіслано повідомлення. У ньому ми повідомимо вас про рішення по кредиту. Теперь вам потрібно підписати кредитний Договір. Це останній етап. А після підписання кредитного договору в особистому кабінеті, гроші автоматично будуть переведені на вашу карту.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо умов де взяти кредит, а також по акціям, бонусам, промокодам або інші питання, ми допоможемо вам їх вирішити! Звертайтеся в нашу цілодобову гарячу лінію - наші консультанти онлайн до ваших послуг!

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Е-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А