Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту днів

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

 • Сума  грн. 500
 • Дата погашення
 • Відсотки  грн.
 • Повертаєте  грн.

Кредит онлайн без фото паспорта

Український ринок кредитування населення стрімко розвивається. Надзвичайно напружена конкуренція між чинними МФО сприяє ще більшому спрощенню і без того мінімальних вимог з отримання грошей. На відміну від банківських установ, більша частина МФО дозволяють брати кредит онлайн без поручителів, офіційного працевлаштування, закладу майна або навіть особистої присутності. Багато користувачів цікавляться, чи можливо взяти кредит на картку без фото? Ставлячись максимально відповідально до безпеки і комфорту наших клієнтів, ми не надаємо послугу кредиту онлайн без фото і документів. Тим не менш, ми робимо все можливе, щоб нашi перевірки, що вiдповiдають всiм вимогам чинного законодавства, були якомога бiльш зручними i необтяжливими. Переконайтеся в цьому з Є-КЕШ!

 

Що являє собою процедура отримання онлайн кредиту в eCash?

Процедура отримання кредиту на картку без фото тотожна звичайній, лише з тією різницею, що вам не потрібно надсилати нам скани/фото ваших документів. Але чинне законодавство вимагає від нас, як вiд офіційної фінансової установи, пiдтвердження, що це саме ви, а не зловмисник використовує ваші персональні дані, щоб взяти кредит. Тому в Є-КЕШ ви повинні заповнити реєстраційну форму, у якій зазначається номер, серія паспорту та ким і коли вiн був виданий. Ще вам потрібно додати номери ідентифікаційного коду та банківської картки VISA/MASTERCARD українського банку. Також вкажіть адресу електронної скриньки та активний номер вашого мобільного. Для перевірки ми передзвонимо вам або попросимо надіслати ваше фото разом із паспортом. Цієї інформації достатньо, щоб подати заявку на кредит онлайн.

 

Що потрібно для отримання онлайн кредиту на картку?

Для цього вам необхідно виконати наступні кроки:

 • завітати на сайт нашої компанії, ознайомитись з правилами, вибрати суму та строк кредитування;
 • заповнити реєстраційну форму, де також потрібно вказати номер вашої валідної картки VISA/MASTERCARD українського банку;
 • дочекатись завершення автоматичної перевірки інформації, коли на ваш мобільний номер прийде СМС-повідомлення про схвалення вашого запиту;
 • пройти перевірку, підписати договір у особовому кабінеті та чекати на зарахування коштів на картку протягом 1-2 хвилин.

 

Як бачите, нічого складного немає. Все максимально зручно і зрозуміло, а головне —  надійно. Тож вам немає ніякого сенсу ризикувати, отримуючи кредит без фото та ІПН. Ми цінуємо ваш особистий простір та безпеку!

 

Хто може отримати кредит в Є-КЕШ?

Для того, щоб подати до Є-КЕШ запит на кредит онлайн в Ураїні, ви повинні відповідати цим мінімальним вимогам:

 

 • мати громадянство України;
 • бути віком від 20 до 65 років.
 • мати на руках паспорт України та власний ІПН;
 • мати валідну картку VISA/MASTERCARD українського банку та активний номер мобільного;
 • мати гаджет з виходом до мережі Інтернет;

Ми надаємо вигідні та привабливі умови, що є доступними для більшості потенційних клієнтів, які бажають взяти гроші в кредит без фото. Тож якщо ви саме такий клієнт — завітайте до нас, щоб на власному досвіді пересвідчитись, що всі обов'язкові процедури можуть бути зручними та необтяжливими! Навіть при першому зверненні вся процедура займе не більше 1 години. Ми можемо розглянути надання користувачеві суми від 500 до 8000 грн на строк до 30 днів. В разі своєчасного погашення першого кредиту, вам будуть доступні ще більші суми грошей (до 15000 грн) та ще більш гнучкі умови кредитування. Для наших постійних клієнтів діють постійні знижки, бонуси, акції, промокоди та інші програми лояльності.

 

Компанія eCash пропонує вам найбільш вигідні та комфортні умови, завдяки яким ви зможете швидко отримати онлайн кредит на картку. Звертайтесь до нас — з нами ви завжди зможете розв'язати фінансові питання будь-якого ступеню складності!

 

Є питання? Підпишіться на нашу інформаційну email розсилку та на наші сторінки у соцмережах! Ви завжди будете у курсі найвигідніших пропозицій від Є-КЕШ!

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А