Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту днів

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

 • Сума  грн. 500
 • Дата погашення
 • Відсотки  грн.
 • Повертаєте  грн.

Кредит без відмови

Сучасне життя це шалений рух, де за кожним поворотом нас чекає безліч приємних відкриттів! Щоб його темп ніколи не зменшувався, а ви завжди грали на максимальні ставки та брати від життя все - потрібно завжди бути впевненим в наявності надійного фінансового партнера! Бізнесмен чи мандрівник, звичайний городянин, що віддає перевагу тихому сімейному відпочинку або людина з проактивною життєвою позицією - кожен повинен дбати про свою фінансову безпеку. Сьогодні це стало надзвичайно легким, адже для того, щоб терміново взяти кредит онлайн без відмови не потрібно нічого зайвого - досить звернутися за позикою в таку компанію як eCash.

 

Чи складно отримати кредит без відмови? Ви надаєте цю можливість виключно клієнтам з бездоганною історією та за наявності всіх необхідних довідок?

Кредитна компанія Є-КЕШ пропонує вам виняткову можливість покращити своє фінансове становище. Ми - сучасна фінансова компанія, яка знімає з вас тягар безлічі документів, які вимагають банки, адже ми перерахуємо гроші прямо на вашу банківську картку. Перший кредит без відмови (якщо ви пройшли перевірку нашими спеціалістами і все гаразд) зазвичай розраховано на суму від 500 до 8000 грн (до 15000 грн при повторному зверненні). Маючи на руках ці кошти, ви не лише можете витратити їх, наприклад, на побутові потреби, але й планувати витрати наперед. Ви також цілком можете оформити кредит на карту без відмови і перевірок на будь-які інші потреби, як от іпотечні виплати, автокредити тощо. Ми надаємо нецільові кредити, не питаючи у вас довідок про доходи і не займаючись зайвими паперами.

 

Кредит онлайн без відмови і дзвінків виглядає як отримання грошей готівкою чи моментальний переказ на картку?

Звернувшись до Є-КЕШ, ви отримуєте прекрасну нагоду долучитись до миттєвого отримання грошей на карту без відмови, на власний рахунок у банку де ви обслуговуєтеся. Не варто перейматися щодо оформлення кредиту через Інтернет - це цілком і повністю безпечно, а головне легко і зрозуміло. Зверніть увагу, наскільки проста і доступна ця процедура:

 • вам потрібно відвідати наш сайт “-КЕШ (https://www.ecash.ua/ru), де в обов'язковому порядку уважно ознайомитися з правилами, вибрати потрібні вам суму і термін кредитування;
 • потім необхідно заповнити реєстраційну форму, вказати в ній номер вашої валидной банківської карти VISA / MASTERCARD;
 • треба дочекатися, поки на ваш номер телефону прийде СМС-повідомлення щодо схвалення запиту. Вітаємо, ви успішно пройшли автоматичну перевірку наданої інформації!
 • наступним кроком пройдіть обов'язкову ідентифікацію з коротким дзвінком і перевіркою фото для підтвердження особи, що займе не більше 2-3 хвилин. Це потрібно, щоб упевнитися, що саме ви берете гроші, використовуючи власні паспортні дані;
 • підпишіть договір в особистому кабінеті;
 • чекайте зарахування коштів на зазначену вами картку протягом 1-2 хвилин і звертайтеся до нас знову!

 

Як бачите, всі процедури ідентичні, при цьому жодної тяганини з паперами тощо. Наша місія в Є-КЕШ - робити фінансову підтримку доступною кожному!

 

Чи можу я розраховувати на кредит онлайн без відмови з поганою кредитною історією?

Так. З Є-КЕШ це цілком можливо. До 93% наших клієнтів отримують схвалення, навіть якщо у них були якісь проблеми з кредитними історіями у банках. Звісно, ми ретельно перевіряємо ваші дані, діємо згідно із чинним законодавством України та водночас максимально лояльно ставимося до ваших потреб.

 

Коли я можу отримати свої гроші? Чи можу я звернутися в службу підтримки?

Ми можемо переказати гроші цілодобово онлайн на картку 24/7. У цьому ж ритмі ретельно працює й наша уважна служба підтримки - ми реагуємо на запити швидко і без зайвих зволікань. Зверніть увагу: якщо ми відмовили вам у видачі грошей на картку, то наша служба підтримки, на жаль, нічим допомогти не зможе.

 

Чи можу я отримати кредит онлайн без відмови і дзвінків миттєво? Можливо, є певний необхідний мінімум щодо перевірок, встановлений законодавством України?

Ми повинні переконатися, що саме ви берете гроші на своє ім'я, а не зловмисник, який заволодів вашими паспортними даними. Тому ми проводимо максимально швидку, але ретельну перевірку з фото і коротким дзвінком.

 

Окей, я вирішив взяти кредит без відмови і дзвінків. Які вимоги ставить ваша компанія до потенційних клієнтів?

Все максимально просто та зрозуміло:

 

 • ви повинні мати громадянство України;
 • бути повнолітнім дієздатним громадянином у віці від 20 до 65 років.
 • потрібно мати на руках діючі документи - паспорт та ідентифікаційний код (ІПН);
 • у вас має бути картка VISA / MASTERCARD будь-якого українського банку з робочим мобільним номером;
 • мати пристрій з виходом в інтернет;

 

Додатково більше нічого не потрібно! Нагадуємо, що кредит онлайн без відмови з поганою кредитною історією також доступний! Ми повинні зробити дзвінок для перевірки вашої особи, але він не забере більше 1-2 хвилин.

Є ще питання? Підписуйтесь на нашу інформаційну розсилку, а також на наші соціальні мережі. Тримайтесь у курсі найвигідніших пропозицій від нашої компанії!

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А