Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту днів

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

  • Сума  грн. 500
  • Дата погашення
  • Відсотки  грн.
  • Повертаєте  грн.

Кредит без застави

На сьогоднішній день, сама ідея отримання кредиту без застави в звичайних банківських установах може принести море клопоту і додати ще більше проблем, замість того, щоб їх вирішувати. Натомість, Є-КЕШ йде на зустріч клієнтам, надаючи беззаставний кредит на будь-які потреби. Розпочати власну справу чи витратити кошти на ремонт власної оселі - кредит без застави є зручним вирішенням будь-якого питання. Ми надаємо такі кредити в Україні вже декілька років і знаємо майже все про цю сферу. Якщо ви бажаєте отримати безвідсотковий кредит в Є-КЕШ прямо зараз, то наступні відповіді на найчастіші питання саме для вас!

 

Чи можливо отримати кредит без застави в Україні?

Кредит без застави це грошова сума, що надається користувачеві на певний термін (звичайно до 30 днів), але не потребує застави, тобто передачі права на власне майно у разі прострочки по кредитним виплатам. Кажучи коротко, ви не ризикуєте своїм майном чи дахом над головою. Ви можете отримати таку суму у звичайному українському банку, але лише в теорії, бо на практиці, процентні ставки за цими позиками надзвичайно великі, до того ж знадобиться ще більше документів, справок та часу, ніж при оформленні звичайного кредиту.

Ви кажете про кредит без застави. Чи ви готові надати мені його прямо зараз? Звичайно! Ми надаємо як гроші без застави, так і максимально лояльні умови кредитування. 

 

Які кроки потрібні для його отримання? Які документи мені потрібні?

Для того, щоб оформити свій перший кредит без застави та поручителів, необхідно відповідати наступному переліку вимог:

  • ознайомитися з правилами кредитування на сайті Є-КЕШ
  • мати діючі паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
  • бути віком від 20 до 65 років.
  • надати дійсний номер мобільного телефону та адресу електронної пошти (це потрібно для вашої ідентифікації та зв'язку);
  • має бути в наявності діюча картка VISA / MASTERCARD будь-якого банку України для онлайн переказу коштів;

 

На яку суму кредиту і терміни повернення я можу розраховувати при першому зверненні до Є-КЕШ?

Е-КЕШ може запропонувати вам суму розміром від 500 до 8000 грн на термін до 30 днів при першому зверненні. У разі своєчасних виплат по вашому першому кредиту, ви отримуєте доступ до ще більших сум і ще більш лояльних умов! Ми в Є-КЕШ цілодобово працюємо для своїх клієнтів!

Наш сервіс надає послуги кредитування широким верствам населення. Навіть студенти або тимчасово безробітні можуть подати заявку на кредит в нашій компанії. Ми з розумінням ставимося до будь-якої життєвої ситуації.

 

 

 

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А