Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту днів

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

  • Сума  грн. 500
  • Дата погашення
  • Відсотки  грн.
  • Повертаєте  грн.

Кредит готівкою в Україні

Споживчі кредити користуються високою популярністю серед населення. Вам потрібні гроші до зарплати, на побутові потреби або поїхати відпочити? Оформлення кредиту готівкою на банківську картку, який потім можно зняти з будь-якого банкомату буде раціональним вирішенням питання.

Звернення в банк за стандартним кредитуванням завжди пов'язане з морем клопоту і непотрібних проблем. Мільйони довідок з роботи, ПДФО, поручителі - навіщо вам все це, якщо вам просто необхідна  невелика сума грошей на короткий термін? Вичерпну інформацію про те, як проходить ця процедура в Україні, що потрібно для отримання позики населенню, і багато іншого, ви дізнаєтеся в нашому короткому огляді.

Сфера мікрокредитування - абсолютно легальна і набирає значної популярності через свою зручність і прозорість. Щомісяця в країні починають роботу кредитні компанії, які надають послуги позики онлайн всім бажаючим. Фінансові аналітики Є-КЕШ проводять постійний моніторинг і надають своїм клієнтам останні новини в світі грошових потоків. Це надійно і стабільно.

Крім того, це зручно. Адже тільки ці організації відправляють кошти на банківську карту клієнта відразу після подачі заявки. Онлайн-проекти, зокрема Є-КЕШ, пропонують найвигідніші мікрокредити, акції, промокоди, спеціальні пропозиції, які дозволяють взяти кредит онлайн на вигідних умовах. З нами ви без проблем можете отримати гроші готівкою, а потім без жодних зусиль зняти їх у найближчому банкоматі. Розглянемо відповіді на основні питання, які вас цікавлять:

Хто може отримати швидкий кредит готівкою?

Претендентом на отримання онлайн-позики може бути будь-який громадянин України. Ми відправимо гроші на вашу картку, а ви можете зняти їх де і коли вам буде зручно. Зазвичай будь-який повнолітній громадянин задовольняє наступним вимогам:

 

  • вік від 20 років;
  • паспорт громадянина України;
  • правильно заповнена заявка на кредит готівкою;
  • діюча карта будь-якого банку;
  • якісні скріншоти документів (паспорт та ІПН).

 

Які документи потрібні щоб отримати кредит готівкою з поганою кредитною історією?

Щоб отримати кредит від ЄКЕШ вам необхідно всього лише 2 документа - ваш паспорт та ІПН. Більше не потрібно жодних поручителів, довідок ПДФО, тобто взагалі нічого з того, що вимагають звичайні банки та інші організації, які видають гроші в кредит онлайн. Навіть погана банківська кредитна історія не стане на заваді!

 

Де і як я можу отримати свої кредитні гроші?

Завдяки інноваційній системі кредитування від ЄКЕШ ви можете отримати кредит на карту без будь-яких проблем, а потім зняти його готівкою. Ви можете подати заявку онлайн, а потім отримати реальні гроші на руки - як вам буде зручно.

 

Чи можу я отримати кредит без довідки про доходи?

Так. Ніяких додаткових документів, крім вищезазначених паспорта та ІПН вам не потрібно. Співпрацювати з Є-КЕШ дуже вигідно саме завдяки відсутності будь-яких прихованих платежів або додаткових необхідних документів.

 

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А