Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту днів

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

  • Сума  грн. 500
  • Дата погашення
  • Відсотки  грн.
  • Повертаєте  грн.

Кредит для пенсіонерів

Вважається, що пенсіонери та люди похилого віку припиняють свою соціальну та фінансову активність. Але у сучасному світі пенсійний вік настає все пізніше, що автоматично означає подовження періоду тривалості економічної дієздатності.

Пенсіонери чи люди передпенсійного віку продовжують активно взаємодіяти з суспільством в соціально-економічному відношенні і не менш за інших потребують фінансової підтримки. На що саме зазвичай витрачається онлайн кредит для пенсіонерів?

 

  • На ліки. Нажаль, в Україні медицина є лиш умовно безкоштовною, а отже несподівана хвороба може призвести до незапланованих фінансових витрат;
  • Невідкладний ремонт побутової техніки, наприклад, бойлера чи пральної машини;
  • Тимчасові труднощі під час пошуку роботи, і як наслідок, погіршення фінансового стану. Людям у елегантному віці складніше знайти нову роботу після звільненні з попередньої посади.

 

 …та тисячі інших причин, чому у людей похилого віку може виникнути необхідність взяти кредит для пенсіонерів на картку.

 

Наскільки складно для пенсіонерів отримати кредит у банку без відмови?

Коли кредитний ліміт на банківській картці вичерпано, пенсіонери можуть запросити кредит у банку, де обслуговуються на даний момент. Для цього доведеться особисто з’явитися для оформлення кредитних зобов’язань, що вже додає дискомфорту. Але у банківській установі можуть відмовити у наданні кредиту через фінансову неспроможність, або ж знизять кредитний ліміт до неприпустимо малого. При цьому банки майже не беруть до уваги те, що у вас може бути неофіційний підробіток.

 

 

Переваги отримання онлайн кредиту для пенсіонерів від Є-КЕШ

В умовах пандемії коронавірусної інфекції для пенсіонерів дуже важливо залишатися обачними, відвідуючи громадські місця, а краще взагалі утриматися від незапланованих візитів. Отримати кошти, не виходячи з дому — непогане рішення, ваше здоров’я завжди має найвищу пріоритетність.

Є-КЕШ працює у стовідсотковій відповідності до чинного законодавства України. Всі ваші дані захищені, а процес отримання позики цілковито безпечний.

Навіть за наявності поганої кредитної історії чи непогашеного кредиту/розстрочки — Є-КЕШ надасть онлайн кредит для пенсіонерів, за умови, що ви пройшли усі перевірки. Єдине обмеження — вам має бути не більш ніж 65 років.

 

Як взяти кредит для пенсіонерів на картку?

Все дуже просто:

  • Обираємо необхідну суму, термін мікрокредиту та заповнюємо реєстраційну форму, вказуючи номер своєї банківської картки;
  • Очікуємо дзвінок від служби підтримки та підтверджуємо паспортні дані;
  • Чекаємо та за декілька хвилин отримуємо переказ на карту.

 

Важливо: онлайн кредит для пенсіонерів видається лише за умови, якщо вони є громадянами України, не старші за 65 років, за наявності дійсного паспорту та ідентифікаційного коду.

 

Взяти кредит для пенсіонерів з Є-КЕШ — просто, швидко та безпечно.

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А