Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту днів

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

 • Сума  грн. 500
 • Дата погашення
 • Відсотки  грн.
 • Повертаєте  грн.

Кредит на карту з поганою кредитною історією

Для початку з’ясуємо все що потрібно з теорією. Кредитна історія - це інформація про людину (фізособу), яка висвітлює всі отримані позики і регулярність їх погашення відповідно до розрахункового календаря. Дані з кредитної історії використовуються банками і мікрофінансовими організаціями, щоб визначити надійність і платоспроможність можливого клієнта. Офіційна і повна інформація про кожного позичальника зберігається в єдиній базі Українського бюро кредитних історій. Кожна компанія зобов'язана подавати звіт при співробітництві з будь-яким клієнтом в цю установу.

Щоб цілодобово оформити кредит в банку, в Україні потрібно пройти бюрократичне пекло з кредитною історією. Ви повинні замовити виписку з неї в держреєстрі. Для цього необхідно відправити письмовий запит (заяву) із зазначенням всієї інформації про приватну особу: паспорт та ІПН. Протягом 5-7 робочих днів офіційний документ буде відправлений рекомендованим листом на відповідну поштову адресу. В електронному вигляді (для ознайомлення), можна дізнатися всю необхідну інформацію на сайті УБКІ, зробивши одноразовий платіж в залежності від необхідного пакету послуг.

Банк вважає, що у людини "погана" кредитна історія, якщо:

 • Нерегулярно і несвоєчасно виплачували позики.
 • На даний момент мають одну чи більше відкритих позик.
 • Мають заборгованості і штрафи (пені).

 

Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Загалом, банки досить часто відмовляють клієнтам з поганою кредитною історією. Якщо ж вони й погоджуються, то вимагають купу різних довідок і документів. Чи можна в такому випадку терміново отримати позику в eCash? Якщо у вас погана кредитна історія відносно банків, то можна!

Втомили ноги, мандруючи повз всі банківські відділення? Потрібно отримати гроші без відмови, а не очікувати схвалення протягом тижнів? Набридла бюрократична тяганина, де вас змушують збирати документи без гарантії результату? Отримати кошти швидко ви можете в eCash!

 

У мене були невиплати або затримки по минулим кредитам, це вплине на видачу нового кредиту в Є-КЕШ?

Більше 90% наших клієнтів отримали схвалення, хоча раніше банки їм відмовили. Зазвичай, відмови траплялися, якщо заявки подавали пенсіонери, студенти, неофіційно працевлаштовані українці, фрілансери або домогосподарки. Але тепер кредит без відмови це реально!

 

Який час необхідно для розгляду заявки і отримання кредиту?

15 хвилин - максимальний час розгляду заявки. Потім, за 1-2 години ми приймаємо рішення, що дуже важливо, якщо кошти потрібні "на вчора". Кошти надійдуть до вас на рахунок протягом 2-5 хвилин після схвалення кредиту. Весь процес діє в автоматичному режимі онлайн, тому ви захищені від помилок. Зарахування коштів на картку будь-якого банку здійснюється миттєво. Вам не потрібно оформляти додаткові картки, відкривати рахунки - вам миттєво надійдуть гроші на банківську картку, яка є у вас в наявності.

 

Які документи необхідні для отримання кредиту, якщо у мене погана кредитна історія?

Навіть якщо ваша кредитна історія не бездоганна, все що потрібно для заявки - ваші паспорт і ІПН. Ми намагаємось розглянути більшість отриманих нами запитів щодо надання кредиту.

 

Чи потрібні поручителі або гарантії?

Ні, не потрібні. В Є-КЕШ ми вам довіряємо!

 

У вас є акції, бонуси, промокодом для друзів або додаткові послуги?

У нас є регулярні акції для постійних клієнтів. За промокодом ви можете отримати кредит з поганою кредитною історією онлайн з вигідною знижкою! Ми також надаємо пролонгацію. Не встигаєте закрити кредит прямо зараз? Зверніться до нашого онлайн-фахівця - ми продовжимо термін дії.

 

Чи є у Є-КЕШ служба підтримки? Як щодо конфіденційності?

Ми працюємо цілодобово. Непередбачена ситуація вночі? Не проблема. Наша компанія працює 24/7, тому ви можете не турбуватися про фінансові труднощі. Все абсолютно конфіденційно. Всі дії система проводить автоматично. Ніхто з ваших знайомих не дізнається про вашу фінансову ситуацію. Наша служба техпідтримки миттєво реагує на всі ваші питання, але, на жаль, не зможе допомогти вам, якщо вам було відмовлено у наданні кредиту нашою компанією.

При цьому, у нас діють вигідні ставки як для нових клієнтів, так і для постійних! А суми кредитування дозволять вам задовольнити будь-які потреби. Перевірте особисто: в eCash є кеш для кожного!

 

Умови надання кредиту без перевірки кредитної історії:

 • Сума кредиту від 500 до 15 000 грн
 • Перший кредит до 8 000 грн
 • Стандартна ставка у 2%
 • Термін кредитування від 5 до 30 днів

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А