Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту дней

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

 • Сума  грн. 500
 • Дата погашення
 • Відсотки  грн.
 • Повертаєте  грн.

Кредит на карту з поганою кредитною історією

Бажаєте отримати кредит з поганою кредитною історією онлайн? Терміново потрібні кошти без відвідувань банків або відділень? eCash відповість на всі питання та надасть комплексну допомогу. Ви більше не залишитесь без грошей, ми це обіцяємо!

 

Чи можу я отримати кредит з поганою кредитною історією або без перевірки?

Кредитна історія —  це дані стосовно ваших позик, які ви раніше отримували або досі виплачуєте у буль-якому банку країни. 

Більшість банківських організацій при оформленні кредитних продуктів здійснюють обов'язкову перевірку позичальників за багатьма критеріями так званої “надійності”. Скорингові алгоритми оцінюють:

 

 1. Кількість дійсних кредитів на одній особі. 
 2. Регулярність виплат платежів за минулими та дійсними позиками. 
 3. Відповідність вашого доходу та суми всіх платежів за дійсними займами. 

 

Якщо у минулому банк допустив помилку, та вчасно не закрив рахунок за вашою позикою навіть при заборгованості в 1 копійку, ви вже є “сумнівним” клієнтом для будь-якої фінансової організації. 

Виявили проблеми? Усе гаразд, бо ми вам допоможемо! Ви можете взяти кредит з поганою кредитною історією онлайн! 

В якому банку  я можу взяти кредит з поганою кредитною історією?

На сьогодні в Україні достатньо мало банків, які б надавали кредити з поганою кредитною історією. До того ж, якщо компанія все-таки йде на такий ризик, як не виплата грошових коштів, звичайно, вона отримує додаткові прибутки з інших джерел, як оформлення страхування, додаткові комісії, оформлення кредитних або дебетових карток. Найкраще рішення, якщо гроші потрібні терміново з миттєвим зарахуванням на картку будь-якого банку —  сервіс eCash.

Де ще мені отримати кредит з поганою кредитною історією онлайн в Україні?

Сервіс eCash —  це ваша можливість всього у 2 кліки оформити кредит в інтернеті цілодобово. Просто оберіть потрібну суму кредиту та термін  кредитування. Заповніть коротку форму з ПІБ і номером телефону, та чекайте дзвінка кредитного спеціаліста. Він підтвердить вказану інформацію та поцікавиться зручним для вас способом отримання коштів онлайн. 

Ми не питаємо:

 

 • Про ваш сімейний чи трудовий статус.
 • Про рівень ваших доходів.
 • Про цілі отримання кредиту.

 

Нам не потрібні довідки, присутність поручителів, виписки з бюро кредитних історії. Нам важливо, щоб у скрутну життєву ситуацію ви завжди мали гроші.

Чому саме eCash?

З нами зручно!

Вам достатньо залишити заявку на сайті, та вже за декілька хвилин ви отримаєте результат про отримання кредиту в СМС,  вашому особистому кабінету, чи вам зателефонує оператор!

З нами фінансово безпечно!

У будь-який час ви можете отримати суму від 500 гривень до 8000 тисяч на вашу картку, навіть якщо гроші потрібні миттєво.

З нами надійно!

У вас виникли непередбачувані обставини? Не проблема. Ми пролонгуємо термін вашого кредиту, тому ви не отримаєте штрафів чи додаткових нарахувань. 

З нами честно!

Ми —  не банк. В нас діють інші процедури роботи з клієнтами. Саме тому, якщо з точки зори банків у вас погана кредитна історія, це не означає, що саме ми не надамо вам кредит!

 

Впевніться у цьому прямо зараз. 

З eCash у вас завжди буде кеш!

 

Умови надання кредиту

 

 • Сума кредиту від 500 до 15 000 грн
 • Перший кредит до 8 000грн
 • Стандартна ставка 2%
 • Строк кредитування від 5 до 30 днів

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Е-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А