Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту днів

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

 • Сума  грн. 500
 • Дата погашення
 • Відсотки  грн.
 • Повертаєте  грн.

Кредит онлайн без дзвінків і перевірок

Вас бентежить думка про те, що вам буде необхідно спілкуватись з незнайомими людьми, бо це 100% обов'язкова процедура при кредитуванні? Чи, може, ви занепокоєні тим, що залишивши у нас свій номер телефону, вам згодом будуть набридати дзвінками щодо нових умов та пропозицій, до яких ви не маєте жодного відношення? Саме тому багато потенційних клієнтів шукають можливість взяти онлайн кредит без дзвінків і перевірок, навіть без мінімального спілкування з менеджером. Але це може бути небезпечним, тому що будь-хто може скористатись вашими персональними даними, щоб оформити кредит на себе! Ви повинні відчувати себе комфортно та захищено. Тож у Є-КЕШ ми йдемо вам назустріч і робимо обов'язкові процедури максимально зручними, у той же час ретельно піклуючись про вашу безпеку і легальність усіх операцій! Є-КЕШ — це нова сторінка в історії кредитування!

 

Вам, напевне, цікаво, чому Є-КЕШ пропонує такі привабливі та комфортні умови. Причина лежить на поверхні — ринок МФО стрімко та динамічно розвивається. Наша компанія працює водночас як над своєю репутацією, так і над тим, щоб ваша взаємодія з нашим сервісом була якомога комфортнішою. А це означає, що ми пропонуємо не тільки вигідні умови, а й просте та зручне користування. Тож якщо ви цінуєте власний спокій та особистий простір, і шукаєте, де можна взяти кредит на картку без дзвінків — звертайтесь до нас. Ми зробимо все швидко і зручно, в той же час у рамках закону, піклуючись про вашу безпеку і конфіденційність! Тепер ви можете бути спокійним: ніхто не зможе взяти кредит на ваше ім'я без перевірки особи. Водночас, звертаючись до нас, ви можете бути впевненими: всі бюрократичні процедури зведено до необхідного мінімуму і вони не займуть забагато часу! 

 

Що означає "кредит без дзвінків"?

Дзвінок до клієнта з метою перевірки особи — це необхідна і обов'язкова процедура, яку ми завжди робимо, щоб пересвідчитися у тому, що саме ви берете гроші на власні паспорт та ІПН. Ми в курсі того, що багато потенційних клієнтів, що вже мали справу з телефонними перевірками, зазначають цілу низку неприємних моментів такої взаємодії, через що й шукають привабливу, але небезпечну можливість взяти онлайн кредит без дзвінків. Наприклад, розмова складається з безкінечних питань, які взагалі не мають жодного сенсу. Чи оператор вимагає контакти близьких, а вам взагалі незрозуміло, навіщо вони йому знадобились, адже ви не бажаєте, щоб будь-хто інший був у курсі ваших фінансових справ! Саме тому в Є-КЕШ ми заздалегідь піклуємося щодо вашого комфорту та конфіденційності: телефонна процедура перевірки займає мінімум часу. Наш оператор не доставить вам зайвого клопоту! Ви заощаджуєте власний час і маєте бажаний спокій.

 

Шукаєте де взяти кредит онлайн без дзвінків та поручителів ? Звертайтесь до eCash, щоб вирішити  фінансові питання будь-якого рівня складності!

 

Як оформити кредит без дзвінків?

Бажаєте знайти кредит онлайн без дзвінків і перевірок, але не знаєте всіх тонкощів? Подивіться, як просто і легально задовольнити ваші нагальні фінансові потреби, співпрацюючи з нами в Є-КЕШ:

 • завітайте на сайт нашої компанії, ознайомтеся з правилами, виберіть суму та строк кредитування;
 • заповніть реєстраційну форму, вкажіть номер вашої валідної картки VISA/MASTERCARD українського банку, підтвердіть вашу особу через дзвінок;
 • дочекайтесь завершення автоматичної перевірки інформації, коли на ваш мобільний номер прийде СМС-повідомлення про схвалення вашого запиту;
 • підпишіть договір у особовому кабінеті та очікуйте зарахування коштів на картку протягом 1-2 хвилин.

Як бачите, нічого складного немає, тож ніщо не заважає вам взяти перший кредит онлайн в Україні вже сьогодні. Додамо, що наразі ви можете розраховувати на суму від 500 до 8000 грн. Пiсля своєчасного погашення першого кредиту ми пропонуємо вам можливість взяти більші суми, наприклад, до 15000 грн, з ще більш вигідними умовами. Є-КЕШ піклується про ваші фінанси!

 

Я зацікавлений взяти кредит без дзвінків. Які вимоги Є-КЕШ виставляє до потенційних клієнтів?

Для того щоб мати можливість отримати у Є-КЕШ кредит онлайн, ви повинні відповідати наступним мінімальним вимогам:

 

 • мати громадянство України;
 • бути віком від 20 до 65 років.
 • мати на руках паспорт України та власний ІПН;
 • мати валідну картку VISA/MASTERCARD українського банку та працюючий номер мобільного;
 • мати гаджет з виходом до мережі Інтернет;

 

Це все, що потрібно для початку! Якщо ви вже хочете запитати, чи доступні гроші в кредит для клієнтів з поганою кредитною історією — так, доступні!

 

Залишились питання? Підпишіться на нашу інформаційну email розсилку та на наші сторінки у соцмережах! Ви завжди будете у курсі найвигідніших пропозицій від Є-КЕШ!

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А