Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту днів

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

  • Сума  грн. 500
  • Дата погашення
  • Відсотки  грн.
  • Повертаєте  грн.

Кредитний калькулятор онлайн

Якщо вам потрібен розрахунок кредиту онлайн, щоб з'ясувати термін та суму виплати по вашій позиці, то вам на поміч прийде калькулятор кредиту. Він дає змогу самостійно розрахувати суму відсотків за користування позикою. В результаті, за пару хвилин у вас будуть в наявності всі дані, за якими ви зможете вирішити, чи вигідно вам брати кредит на цих умовах..

Кредитний калькулятор працює повністю онлайн, тому вам не потрібно бігти у банк або відвідувати спеціаліста. Все що вам необхідно, це внести ваші цифри у кредитний калькулятор і отримати результат за кілька секунд. Цей інструмент не тільки значно спрощує користування сервісом, але й переконає наочно, що саме в Є-КЕШ найбільш вигідні умови у порівнянні з іншими мікрокредитними установами. У поданому нижче форматі питань та відповідей ми продемонструємо як розрахувати проценти за допомогою калькулятора. Отже:

 

Які фактори мають вплив на виплати по кредиту?

На виплати мають вплив наступні фактори: сумма, період, процентна ставка. Зазвичай, банки мають практику запропоновувати вам менші виплати на більший термін Але в результаті ви  повинні будете виплачувати значно більшу суму грошей! Тож, щоб такого не відбувалось, користуйтесь кредитним калькулятором і переконайтесь, що співпраця з Є-КЕШ абсолютно чесна і прозора. 

 

Чи може кредитний калькулятор розрахувати кредит онлайн?

Так. Саме для цього він і створений.

 

У який спосіб можна розрахувати кредит онлайн?

Процес розрахунку надзвичайно легкий і доступний:

  • Виберіть потрібну суму кредиту;
  • Введіть термін, на який ви  хочете її отримати;
  • Ви  одразу побачите повну інформацію щодо суми, яку вам потрібно буде повернути;
  • Ви можете розпочати оформлення кредиту відразу, якщо ви задоволені запропонованими умовами. Для цього треба натиснути кнопку “Оформити”;

 

Я задоволений розрахунками по калькулятору кредиту. Що тепер потрібно зробити, щоб отримати швидку позику в Є-КЕШ?

Для цього вам потрібен діючий паспорт громадянина України та ІПН. Кредит надається дієздатним особам віком від 20 до 65 років. Після заповнення заявки та схвалення кредиту, ви підписуєте договір і ми миттєво переказуємо вам гроші. Для цієї операції потрібна будь-яка валідна картка VISA/MASTERCARD українського банку. Навіть при першому зверненні всі процедури займають не більше півгодини.

 

Чи можу я додатково отримати консультацію?

Так! Ми завжди відповідаємо на всі ваші питання швидко та оперативно. Також ми ніколи не набридаємо постійними дзвінками. До того ж, у нас немає прихованих комісій!

Якщо у вас виникли фінансові труднощі, не перейматесь! Завітайте до нас, скористуйтеся онлайн калькулятором та подайте заявку на кредит без відмови на найвигідніших умовах прямо зараз!

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А