Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту дней

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

 • Сума  грн. 500
 • Дата погашення
 • Відсотки  грн.
 • Повертаєте  грн.

Мікрокредит на карту онлайн

Мікрокредит – позика за дві хвилини

Швидкий перебіг життя вимагає прийняття моментальних рішень. Тому мікрозайми стали досить популярними в Україні, і кількість користувачів зростає кожну мить. Не потрібно більше стояти в черзі до менеджера банку, чекати виплати заробітної плати, відмовлятися від необхідних речей. Достатньо звернутися до мікрофінансової компанії та отримати необхідну суму онлайн без посередників та відмови.

 

Отримання мікрозайму: хто та як

Мікрокредит – швидка позика коштів на невеликий термін за мінімальною процентною ставкою. Процедура видання позики відрізняється простотою та невеликою сумою коштів. Тобто при першому оформленні запиту – до чотирьох тисяч гривень, у подальшому – не більше п’ятнадцяти тисяч гривень.

Як взяти мікрокредит на карту?

По-перше, потрібно звернутися до мікрофінансової організації, тобто зайти на сайт та зареєструватися. В особистому кабінеті заповнити анкету, із зазначенням:

 

 • ФІП, року народження, цивільного стану;
 • внести контактну інформацію: номер телефона та діючу електронну адресу;
 • вказати додаткові данні про місце роботи, якщо є.

 

Також потрібно вказати активний банківський рахунок для зарахування мікрокредиту на карту онлайн . Обов’язково треба пройти верифікацію – звірення зазначених даних позичальника з відомостями по карті. Через декілька хвилин клієнт отримує смс-підтвердження на телефон або електронну пошту та може сміливо тратити мікрокредит  на власні потреби.

Хто може отримати позику на карту

Отримати мікрокредит на карту може громадянин України, якому виповнилося 20 років. Також позика надається пенсіонерам не старше 65 років.

Мікрозайм може отримати безробітна людина, бо зміна місця роботи – часто просто вимушена міра для отримання кращої заробітної плати.

Документи, що потрібні для 100% оформлення без відмови

Взяти мікрокредит  на карту онлайн може лише громадянин з дійсним паспортом українського зразка. Також потрібно надати ідентифікаційний код. Правильне внесення даних у анкету – запорука отримання позики без відмови за дві-три хвилини.

Доступні умови по мікрозайму

Невеличкі займи надаються лише при відсутності боргу у поточній фінансовій компанії. При цьому додатково не перевіряється кредитна історія в інших організаціях, які надають позики.

Також обов’язково потрібно погодитися з умовами кредитування послугами МФО та надати свою згоду на обробку власних даних.

Коли вигідніше скористатися мікрозаймом

Зазвичай до позики вдаються при скрутному фінансовому становищі, коли гроші потрібні зараз, а виплат немає. Саме надання невеликої кількості коштів допоможе отримати перепочинок та можливість покращити власне фінансове становище.

Також часто беруть позику для купівлі побутової техніки, коли попередня перестала працювати. Або для проведення швидкого ремонту, наприклад, відновлення даху, заміни вікон та інших потреб.

Потрібні кошти і при непередбаченому захворюванні, коли купуються ліки, оплачуються послуги лікаря.

Без мікрозайму не обійтися у святкові дні, при покупці подарунків для великої родини, друзів, колег по роботі.

Плюси при оформленні мікрокредитів

Надання швидкої та невеликої грошової допомоги – це найчастіше основна підтримка для громадян. Іноді просто не можливо обійтися без сторонньої участі. Головна перевага мікрозаймів – моментальне отримання на рахунок. Не потрібно шукати довідку з роботи, робити купу копій для підтвердження власних даних, чекати схвалення заявки протягом кількох днів.

Немає необхідності кудись звертатися, переживати за відмову, особливо при втраті праці. Всі заявлені кошти поступають зразу та потребують виплати у встановлений термін. Додатково передбачена можливість подовжити термін виплат без непомірних процентних навантажень.

Мікрозайм – крок до щасливого життя

eCash надає Інтернет-позики практично без відмови та додаткової перевірки заявлених даних. На головній сторінці розташований калькулятор для самостійного визначення можливості отримання коштів та своєчасного погашення сум. Тому заявнику лише потрібно скористатися послугами фінансової компанії, та життя буде налагоджено в максимально короткий термін!

 

Умови надання кредиту

 • Сума кредиту від 500 до 15 000 грн
 • Перший кредит до 8 000грн
 • Стандартна ставка 2%
 • Строк кредитування від 5 до 30 днів

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Е-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А