Пролонгація кредиту

Сьогодні багато людей в Україні обирають звернення до МФО (мікрофінансових організацій) задля того, щоб швидко, зручно та вигідно вирішити фінансові питання будь-якого ступеню складності. Зазвичай, ці грошові суми невеликі, тож їх легко як отримувати, так і виплачувати у зазначений термін. Щоб уникнути будь-яких проблем із затримками по платежам, щоб не втрачати довіру та репутацію або не псувати власну кредитну історію додатково існує опція пролонгації займу.  Давайте розглянемо основні питання з цього приводу. 

 

Що таке пролонгація кредиту?

Пролонгація кредиту - це послуга, яка дозволяє перенести дату погашення кредиту без нарахування пені і штрафів і негативного впливу на кредитну історію. Якщо з якихось причин ви не справляєтеся зі своєчасним погашенням кредиту, то наш сервіс пропонує вам скористатися послугою пролонгації. Таким чином, ви оплачуєте тільки нараховані відсотки та збільшуєте необхідні терміни кредитування.

Опція пролонгації кредиту має серед клієнтів Є-КЕШ неабиякий попит.

 

Як я можу пролонгувати кредит?

Щоб скористатися послугою пролонгування кредиту, пройдіть 3 прості кроки:

  1. Сплатіть нараховані відсотки. Щоб сплатити нараховані відсотки радимо скористатися особистим кабінетом або платіжними терміналами iВох, 2Click, 24 Non-stop, PayMarket, FKsystem, GlobalMoney (обов'язково перерахуйте всю суму одним платежем). Усі переплати через термінали лягають на тіло кредиту.
  2. Виберіть термін пролонгації. Ви повинні обрати термін пролонгації (до 30 днів).
  3. Підписання договору. Обравши термін та спосіб оплати кредиту, підпишіть Договір. Послугу пролонгації активовано! Зауважимо, що ви також маєте можливість повернути кредит до закінчення його терміну, сплативши нараховані відсотки за фактичну кількість днів користування кредитом.

 

Які умови пролонгації кредитного договору від eCash?

І для кредиту онлайн, і для послуги пролонгації діють свої правила. Щоб пролонгувати кредит необхідно:

  • Сплатити суму нарахованих відсотків до дня погашення за необхідну кількість днів пролонгації, але не більше кількості днів, протягом яких клієнт користувався кредитом;
  • Сплатити всі відсотки, нараховані після дня погашення (якщо такі є);

 

Зазначимо, якщо ви сплатили всі відсотки, але не погасили тіло кредиту, то вам доступна послуга пролонгації кредиту за 1 грн;

Оскільки ми в Є-КЕШ завжди йдемо назустріч клієнтам, під час карантину пеня і додатково нараховані відсотки відсутні!

 

Які умови кредиту в період пролонгації?

Вам нараховується процентна ставка 2% на залишок від тіла кредиту на весь період дії пролонгації за кожен день користування.

 

Чому треба скористатися послугою пролонгації?

Пролонгація займу дозволяє вам бути абсолютно спокійними у будь-якій ситуації. Ви отримуєте максимально зручну розстрочку платежів, тому маєте “надможливість” виплачувати кредит без загрози штрафу чи ризику зіпсувати вашу кредитну історію. Ми надаємо можливість пролонгації договору на термін до 30-ти днів. 

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Є-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А